رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
MohammadReza

قابلیت جدید No Damage اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پلیرهای اندرویدی که توی settings/شون no damage فعال باشه این اتفاق براشون میوفته:

1- پی سی به اندروید یا بلعکس دمیج نباید بکنن و DM میشه

2- مورد 1 توی زون یا داشتن کیف پلیر اندروید کارایی نداره و دمیج میشه.

3- حداکثر هر 1 ساعت یکبار قابل تغییر هست.

4- اندروید به اندروید یا پی سی به پی سی در هرحالتی مثل قبل هست و هر دو دمیج میشوند.

تمامی پلیرهای اندروید با یک متن بالای کارکترشون مشخص است و اگر No Damage فعال باشد نیز قابل تشخیص است و متن NoDMG بالای کارکتر انها قابل مشاهده است.

این سیستم به دلیل رعایت عدالت بین PC و Android پلیرها می باشد زیرا نحوه فایت این دو با یکدیگر متفاوت است.

اگر پیشنهادی دارید اینجا بگید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

سلام و عرض ادب خدمت تیم مدیریت آرنا گیم بنده درخواستی داشتم که کاملا رو منطق قراره بیان کنم :

کاملا با این طرح جدید موافق هستم به عنوان یه اندروید پلیر لذا ازتون خواهش میکنم کاری کنید که اندروید یا pc موقعه ای که کیف به دست هستن فقط و فقط با اره برقی بتونن باهم فایت بدن ، بازم تاکیید میکنم سوع تفاهم پیش نیاد این طح عالیه من فقط موقعه ای که اندروید یا pc کیف داره رو میگم به این صورت باشه ، واقعن از خوده pc پلیر ها هم سوال بپرسید متوجه میشید ما اندروید پلیر ها با گان به زور میتونی یه دمیج بهشون بدیم چون موس هست کیبورد هست اندروید شما باید دوساعت دستتو بکشی رو صفحه اینور کنی اونور کنی ، پس به هیچ عنوان ما نمیتونی pc با گان موقعه ای که کیف داریم بزنیم ازتون تقاضا دارم موقعه کیف فقط و فقط با اره برقی دمیج دادن صورت بگیره فقط (کیف) من با زون مشکلی ندارم و این طرح که فراهم کردید به شدت عالی هستش ممنونم ازتون تقاضا میکنم درخواست بنده پیگیری بشه انجام بشه 🙏🏻

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...