رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Abuse Va Player Parondan Manager Server

[FB].Ario

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @VinCenZo

نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @AQa.ErFaN

نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : None

رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager

مدارک شکایت: screenshot_20210701-190337_sa-mp_g28p.jp

screenshot_20210701-190330_sa-mp_z5k.jpg

توضیحات: سلام  و درود من بیشتر جابارو بلدم امروز اومدم به Manager سرور میگم میشه Job Garbage یادم بدی میگه نمیدونم چی چی بعد میبنده هلپو

• Confused 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 15 دقیقه قبل، [.AQa.ErFaN.] گفته است :

درود .

bandicam_2021-07-01_07-33-42-447_y0hd.jp

در این تصویر کامل و واضح همه چی مشخص هست که شما با اکانت دیگر قصد فریب دادن Staff سرور رو داشتید که موجب وارن گرفتن و بن شما از سرور و سایت خواهد شد 

screenshot_20210701-190330_sa-mp_z5k.jpg

همچنین با توجه به این اسکرین شات متوجه میشیم که شما میگید بلد نیستم برم سایت ولی زیر 3 دقیقه طبق فرم شکایت در سایت پست میزاری؟

و همچنین در توجه داشته باشیم که کمتر از 1 هفته پیش Senior Helper سرور بودید که این عملکرد شما موجب بن دایِمی استف شما خواهد شد همچنین این موضوع ثبت شد .

همچنین با توجه به این موضوع و حرف Falcon سرور درخواست محرومیت این پلیر از سایت !

@ShipMaster

چرا بحث عوض میکنی من هلپ دادم جاب گاربیج یادم بدی ¿ من تقریبا همه چی بلدم جاب گاربیج بلد نیستم هلپ دادم یادم بده میگی فریب بعدشم چه ربطی داره من سینیور بدم هر StaFf که فول نیست یه Manager باید با پلیر اینجوری رفتار کنه معلومه پلیر میپره دوتا  ابیوز کردی اینم یکی دیگه باید آنرنک داعم شی ! اگه هم بخواد پارتی بازی شه به مدیرکل گزارش میشه ! وقتی منیجر سرور پلیر درک نمیکنه چه توقع از هلپرا هس 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، [.AQa.ErFaN.] گفته است :

تمامی شواهد و مدارک لازم ارایِه شد همچنین 

1- با توجه به اینکه شما گفتید بلد نیستم  بیایم سایت ولی خب شواهد از اینکه به تازگی اسم عوض کردید و قبلا Senior بودی  این دروغ 1

2- گفتی چطوری کپی کنم اما زیر 1 دقیقه Upload کردی که خب اینم میشه دروغ 2 

3- استف تا جایی که امکان داره سعی در پیشرفت سرور دارن و باعث پریدن پلیر نمیشن همچنین هلپ شما Fake بوده و خب سعی در فریب استف داشتی !

4- ابیوز های قدیم که رسیدگی شد و ربطی به موضوع نداره و منتظر محرومیتت از سایت باش

در صورت اسپم در پست وارن میگیری !

من اسمو برا خودم عوض کردم په ربطی به  هل داره بله گفتم بلد نیستم بیام قسمت اموزش سایت و هنوزم میگم این 1 

شما مگه منیجر نیستی میای منو تهدید مکنی این حرفا حالا هر هلپری که کامل Fullنیست بلد نبودم هلپ دادم تحدید میکنی ؟

بله من بلد نیستم از گیم کپی کنم تو گوگل ! ولی اپلود عکس فیلم سایت جدا داره اونو بلدم این 2 

من هلپ دادم کمک کنین نه اینکه تحدید شم و بی احترامی درخواست امرنک و بن ایشکن که بیشتر پلیرارو تحدید میکنه و همرو پرونده

وقتی منیجر این باشه سرور حق داره بدون پلیر باشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، [.AQa.ErFaN.] گفته است :

تو اگه قصد یاد گرفتن شغل رو داشتی نمیومدی شکایت کنی ! 

اینم لینک آموزش Job

خیلی ممنون ولی خوب ابیوز شما باید رسیدگی شه

لینک به دیدگاه

• مدیرکل

با سلام

مشکلی مشاهده نشد.

برای جلوگیری از اسپم، موضوع بسته شد.

در صورتی که هنوز با توجه به پست بالا نمیدانید این شغل چگونه است، در سرور قسمت مشکل دار خود را بپرسید در اولین فرصت هلپرها پاسخ خواهند داد.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...