رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ban alaki 3

SiLeNT

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @_SiLeNT

نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @ShipMaster

نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : player hayi ke online bodan

مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: -

رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:falcon

مدارک شکایت: https://s4.uupload.ir/files/bandicam_2021-07-03_19-57-59-697_wg46.jpg

درخواست مدرک برای بن البته اگه الکی نباشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام 

شما به 2 دلیل بن شدید که در ادامه اثبات خواهم کرد !

یک : تعداد پلیر های زیادی شکایت چیت های شما را به محض ورود من به سرور کردند حتی پلیر هایی که همیشه ساکت بودند !

دو : شما در Zone بانک درحال درگیر بودن با چند پلیر دیگر از باگ F استفاده کردید که این به خودی خود jail یا warn دارد ! و اینکه در قستمی از فیلم وقتی جان شما به میزانی کم بود که با یک تیر کیشته میشدید روی یک پلیر پلیس که روی پل نزدیک بانک بود تلپورت کردید ! 

مدرک اثباتی بر حرف های بنده هست !

مدارک : https://s19.picofile.com/file/8437601550/GTA_SA_MP_2021_07_03_19_53_27_Trim.mp4.html

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، _SiLeNT گفته است :

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @_SiLeNT

نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @ShipMaster

نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : player hayi ke online bodan

مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: -

رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:falcon

مدارک شکایت: https://s4.uupload.ir/files/bandicam_2021-07-03_19-57-59-697_wg46.jpg

درخواست مدرک برای بن البته اگه الکی نباشه.

با سلام

بله من و چند نفر دیگه در زون بودیم که شما امدید .  وسطای فایت وقتی دمیجتون بسیار کم میشد غیب میشدید و یهو در برمیگشتید و در حال زدن مکمل بودید ! @R[A]S[A].Tn

به سلامت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، R[A]S[A].Tn گفته است :

با سلامو خسته نباشید.

اول از همه جناب شیپ مستر جان لطف کردن مدارکی گذاشتن.

دوم اینکه منم شاهد بودم که وقتی در بانک فیگت میدادیم شما وقتی جونتون کم میشد غیب میشدین و بعده پر کردن جانتون باز بر میگشتین!

و سوم اینکه اولا مدارک . جناب شیپ مستر گذاشتن دوما برای همه چیز که مدرک لازم نیس که!

مگه چشم نداره ؟؟؟

با چشاشون دیدن بن کردن.

تازه این مدارکو فلانو..... الکی حرف مفته!

الان برین بن لیست مثلا اقا محمد رضا فلان کسو بن داده دیگه طرف بر نگشته مدرک بخواد چون محمد رضا چشم داره .... !

خدا این نعمتو واس دیدین هم چین چیزام افریده !

پس الکلی مدرک فلان نخواین!

حالام قصدم دخالت در این پست نیس.

بدرود.

بر نگشته مدرک بخواد چون خودشم قبول داره چیت زده ولی من نه 

لینک به دیدگاه

مدرک : https://uupload.ir/view/ban_alaki_3_gxkx.mp4/

درخواست ان بن خودم , درخواست وارن یا ان رنک @ShipMaster , درخواست وارن در سایت به کسایی که دخالت کردن 

@AghaHeSaM     @MohammadReza    @PriCe

و اینکه از کی تاحالا پلیر بدون مدرک میتونن بگن کی چیت زده کی نزده ؟؟؟

خیلی خوب دروغ میگید افرین 

لینک به دیدگاه

ی سوال دارم از شما اقای سایلنت  در تایم 1:30 تا 1:40 مدرک خودتون چرا ذره ای از health شما موقع انفجار ماشین کم نشد؟!

جدای از این پلیر حق شکایت از چیزی که دیده رو داره حتی اگر دروغ باشه ! میتونه گزارش کنه و ادمین مربوطه باید به حرف پلیرها شک کند ! و بلافاصله پلیری که ازش شکایت شده رو چک کنه !

حالا هم تا زمان پیگیری از طرف @MohammadReza از ارسال پست یا پاسخ خودداری کنید !

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ShipMaster گفته است :

ی سوال دارم از شما اقای سایلنت  در تایم 1:30 تا 1:40 مدرک خودتون چرا ذره ای از health شما موقع انفجار ماشین کم نشد؟!

جدای از این پلیر حق شکایت از چیزی که دیده رو داره حتی اگر دروغ باشه ! میتونه گزارش کنه و ادمین مربوطه باید به حرف پلیرها شک کند ! و بلافاصله پلیری که ازش شکایت شده رو چک کنه !

حالا هم تا زمان پیگیری از طرف @MohammadReza از ارسال پست یا پاسخ خودداری کنید !

چون این باگ sampe وقتی ماشین ترکید من در حال پیاده شدن بودم و damage نمیشم دوما پلیر حق report داره نه اینکه بیاد تو سایت تو پست ها دخالت کنه !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، _SiLeNT گفته است :

چون این باگ sampe وقتی ماشین ترکید من در حال پیاده شدن بودم و damage نمیشم دوما پلیر حق report داره نه اینکه بیاد تو سایت تو پست ها دخالت کنه !!!

اینم بگم من alt , tab کردم که بببنید amozesh  amozesh on نیست و نمیتونستم no dmg کنم و شما اکه بخواید no dmg رو خواموش یا روشن کنید رو صفحه مینویسه ولی تو فیلم چیزی معلوم نیست!

لینک به دیدگاه

• مدیرکل

درود

ادمین مربوطه طبق مدرکشون درست بن داده.

و مدرک اصلی مدرکی است که از سمت دیگر پلیرها قابل مشاهده است، ممکن است برخی مدها و یا اسکریپت ها معمولی این مشکل را به وجود بیاورد پس جهت عدم اتفاق مجدد این موضوع، موارد اضافی سمپ خود را پاک کنید.

شما آن بن شدید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...